Podpora

 

Knihovna vzorových signálů

Knihovna vzorových signálů

FCD technická podpora

Přístroj má naprosto unikátní technickou podporu nejen ve formě ovládání přístroje, ale i ve vyhodnocování záznamů. Přístupná je od nyní pro všechny majitele TEXVIKu na 6 měsíců zdarma! 

Pro získání podpory si prosím zaregistujte svůj TEXVIK:

Mezinárodní portál FCD.eu poskytuje informace, školení a technickou podporu pro autoservisy a SME. Používáme metody, které jsou účinnější, rychlejší a zároveň spolehlivější, než doporučují samotní výrobci vozidel.
Staňte se i vy jedním z 5645 registrovaných uživatelů FCD.eu. Pomůžeme Vám najít příčinu závady efektivně. Ušetříte čas a peníze a vyvarujete se opakovaným reklamacím ze strany zákazníka.

Osobní údaje
Adresa
Váš Texvik
Přihlašovací údaje na FCD.eu
Váš Texvik

Obrovskou výhodou při poskytování technického poradenství je, že se data nechají posílat po internetu a otevřít a prohlížet si je muže doslova každý kdo má počítač. Do takto pořízených záznamů se dá dodatečně psát, nechají se přejmenovávat kanály, upravovat veličiny a jejich šířky tolerančních pásem, ukotvit do zajímavých míst záznamu značky s poznámkami, zajímavě fi ltrovat signály, párovat a posunovat je ve vertikální ose, měnit jejich rozsahy, použít převodníky pro zobrazovaní v jednotkách tlaku, teploty, proudu či v procentech a další desítky příjemných a neobvyklých funkcionalit, které jsou obrovskou pomocí nejen při poradenství, ale jsou denní rutinou v rukou diagnostika, kterému jde práce od ruky.

Rychlost práce

Proti osciloskopu je práce o 80 % rychlejší! Odpadá složité nastavování a nahráváte již po 1 sekundě od spojení s PC.

Dlouhý záznam

Neomezená doba nahrávání přístrojem. Omezeno pouze velikostí disku a systémem PC

Unikátní podpora

Unikátní technická podpora nejen ve formě ovládání přístroje, ale i ve vyhodnocování záznamů

Zaujal Vás Texvik?

Projděte si konfigurátor a pošlete nám poptávku:

Zjistit cenu